Služby

Pravidelná údržba vozidel

Údržba vozidel dle časového plánu nebo ujetých km udaných výrobcem, dále pak výměna a nastavení dílů souvisejících s tímto plánem, jako například rozvodový řemen. Na nastavení těchto dílů vlastníme speciální přípravky na většínu běžných vozidel. Výměna oleje v automatických převodovkách.

Dekarbonizace motoru

Autoelektrika, diagnostika a zjištování závad řídících systémů

Čtení paměti závad řídících jednotek vozidel, osciloskopické zjištování funkčnosti snímačů a kontrola průběhů jednotlivých částí motoru.

Diagnostika a opravy alternátorů a startérů

Diagnostika alternátorů včetně řízených řídící jednotkou motoru přímo na vozidle a test komponentů po rozebrání alternátoru. Testování startérů a jejich opravy.

Opravy podvozkových skupin

Opravy řízení,zavěšení kol, zadních náprav, zjištění stavu brzdové kapaliny, její případná výměna tlakovým zařízením, kontrola snímačů podvozku, měření a nastavení geometrie.

Generální opravy zadních náprav PEUGEOT, CITROEN

Příprava a provedení STK a EMISÍ

Opravy vozidel po havárii vč. oprav karoserií

Zdarma vyřízení likvidace pojistné události včetně prohlídky a vyřízení platby, za spolupráce nezávislé likvidatůry MM Car. Zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Při opravách používáme originální náhradní díly, případně zajistíme levnější díly kvalitou rovnocené originálním náhradním dílům.

Vlastní opravy se pak provádějí podle závažnosti opravy na přípravkovém rovnacím rámu CELETE. Menší poškození lze opravit pomocí spotovacího stroje, kde bez nutnosti složité demontáže lze vyrovnat menší nerovnosti, ale například i hrany.

Svařování provádíme oblokem v ochrané atmosféře nebo systémem tig na svaření hliníku a speciálních materiálů. Svařování plastových dílů a lakování provádíme ve speciálně vybavených provozech.

Údržba a opravy klimatizací vozidel

Kontrola funkce klimatizace, čištění vedení klimatizace od roztočů a bakterií za použití speciálního přístroje, kontrola úniků chladicího média, odsátí chladiva ze systému přefiltrování a zpětné naplnění včetně doplnění, opravy kompresorů, ventilů a vedení klimatizace.

Pneuservis

Přezutí a vyvážení pneu a výměna na ose, opravy průrazů, prodej pneu a disků.

Generální opravy agregátů

Opravy motorů, převodovek, hlav motorů.

Testování vstřikovačů

Servis je vybaven testerem benzínových vstřikovačů, testerem vstřikovačů Common Rail (Bosch, Denso, Delphi) a Piezoelektrických vstřikovačů (Bosch, Denso, Delphi, Siemens/VDO/Conti).

Servis palivových soustav

Zapojení do projektu BOSCH Injection Systems. Úplné proškolení na servis vstřikovačů Common Rail, PDE, VP 44, VP 30, VP 29 a vstřikovačů zážehových motorů.

Čištění palivových soustav a vstřikovačů

Kontrolujeme a čistíme vstřikovače benzinových motorů, palivové soustavy, sání motoru speciálním zařízením firmy PROTEC. Prodáváme přípravky této firmy na zlepšení chodu motoru i k jeho ochraně. Výplach motoru při výměně oleje nebo chladicích soustav.

Správa vozového parku

Počítačový program firmy PROCARD nám  umožňuje evidenci všech oprav na vozidle, STK nebo výměn oleje. Na základě těchto údajů můžeme naše zákazníky upozornit předem na nutnost provedení daného úkonu.

Prodej náhradních dílů

Opravy přívěsných vozíků

Odtahová služba

Svařování hliníku a jiných materiálů metodou tig

Prodej a montáž tažných zařízení vč. příslušenství